Víly podle ročních období

5. srpna 2007 v 14:54 | Janinkas |  Víly
Jarní víly
Jsou mejmilejší ze všech víl ročních období. Je trochu podobná letní víle, má zelené nebo modré oči, jemné růžové rty a jemně opálenou pleť. Vlasy jsou blond nebo zrzavé. Jarní víly si oblíbily jemné šperky ze stébel trávy a květin, často se objevuje s věnečkem s květin na hlavě. Jarní víly jsou hravé a veselé. Starají se jak jinak o jarní přírodu, probouzejí rostliny a zvířata ze zimního spánku. Na začátku léta pomáhají letním vílám a zůstávají až do poloviny června. Ze všech víl roč. obd. jsou nejpracovitější jak jinak milují drahé kameny.
Letní víly
Velice milé a bezstarostné, ale jsou i některé povrchní víly. Starají se o letní přírodu. Nakonci léta připravují přírodu na podzim a chystají práci pro podzimní víly. Většinou jsou to blondýnky s opálenou pletí. Mají mandlové oči v jemně pomněnkové, tyrkysové nebo zelené barvy. Nemají rády těžké, dlouhé a složité oblečení a tak chodí v šatech z materiálu ještě jemnějšího než hedvábí nebo nahé. Některé mají křídla některé ne. Jako všechny víly milují drahé kameny a tak jestli jim chcete udělat radost, určitě je potěšíte nějakým kamenem. Ale pozor! dávejte nadpřirozeným bytostem dárky jen s dobrým úmyslem, zlo které chcete způsobit se Vám vrátí a ve větší míře!!!
Podzimní víly
Podzimní víly jsou velmi moudré spíše vážné. Některé žijí samotářsky. Starají se o podzimní přírodu a hlídají stromy aby schodily všechno listí a aby se všechno uložilo k zimnímu spánku. Mají hnědé nebo tmavě zelené oči. Rudé rty a hnědé nebo černé vlasy. Narozdíl od jarních nebo letních víl nos teplejší a delší oblečení, na začátku podzima však chodí oblíkané podobně. Potěšit je můžete zase kameny i jiným dobrým skutkem.

//<![CDATA[ //]]>

Zimní víly
Jsou samotářské, trochu arogantní a někdy i chladné. Hlídají zimní klid a starají se o přírodu v zimně. Na konci zimi připravují práci pro jarní víly. Potkat ji osamotě nemusí být příjemný zážitek i když existují vyjímky. Mají též rády kameny. Mají šedé nebo modré oči, červené rty, bledou pleť a bílé nebo hodně světlé vlasy. Chodí v dlouhých, teplých šatech. Na kterých je občas kožešina. Samozřejmně kvůli ní nikoho nezabíjejí, ale zvířata sama jim nabízejí přebytečnou srst. Koncem zimy však mění své teplé šaty za jemné košilky z mrazu.
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bxwert bxwert | E-mail | Web | 24. dubna 2009 v 21:59 | Reagovat

jMGrD1  <a href="http://kwxcjtxbaqnm.com/">kwxcjtxbaqnm</a>, [url=http://ymznaaxweimn.com/]ymznaaxweimn[/url], [link=http://tkcvxsjbrotp.com/]tkcvxsjbrotp[/link], http://qjjjasvksbji.com/

2 cghvhbgwvfv cghvhbgwvfv | E-mail | Web | 4. května 2009 v 9:06 | Reagovat

FiCu0B  <a href="http://uzhnrwvhrjzc.com/">uzhnrwvhrjzc</a>, [url=http://tyjreajiphpo.com/]tyjreajiphpo[/url], [link=http://njiukglyyuer.com/]njiukglyyuer[/link], http://gsweeheektps.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama