Komentář anděle

25. února 2008 v 19:23 |  Andělé

Komentář Anděle

Ukázat vám nějaký pohyb já nemohu, a při diktování nevyhnutelně vznikají chyby. nejlepší co žák může udělat, je používat už vypracované mnohýma lidmi a přesně zapsané cviky z praktiky jóg, a nezapomínat se orientovat na vlastní pocity. Ideální přesnost vykonání je nanic, a pokud uděláte vše dost dobře, pak hned ucítíte výsledek. Orientuje se na vlastní pocity. Správně nabitá myšlenka, hned po pročtení Andělem nebo Pomocníkem vrací vám pocit lehkosti a svobody dýchaní, zvedá náladu.
My uvádíme nejjednodušší variantu podobného dýchaní, ovládnutí kterého nebudete vyžadovat spoustu času a námahy. Kromě toho, toto dýchaní nosící jméno "přirozené" je užitečné i pro vaše fyzické tělo. Proto radím vám cvičit toto dýchaní i v případech, kdy nechcete kontaktovat Tenký svět.

Technika přirozeného dýchaní.

  1. Stoupněte si, nebo se posaďte a vyrovnejte záda. Po výdechu začněte pomalu vdýchat vzduch dolní častí plic. Když horní část břicha se vysune dopředu, naplňujte vzduchem nižní část hrudníku tak, aby žebry se zlehka rozšířily. Pak dýchejte horní častí hrudníku tak, aby poprsí vystoupilo dopředu. Konečně zlehka zvednuv ramena a klíční kost se nadechněte horní častí plic.
  2. Zadržte dech dobu, která se rovná polovině doby vdechu.
  3. Pomalu povolujte břicho a vypouštějte z něho vzduch. Pak vtáhněte břicho do sebe, abyste pročistily plíce. Vydychejte dolní častí hrudníku. Pak plný výdech horní častí a nakonec povolíme ramena a vydechneme horní častí plic.
  4. Krátká (pokud chcete, bez napínaní) pauza a znovu vdech.

Krátké uvolnění

Krátké uvolnění je náš nejdůležitější způsob pro východ na kontakt Anděle. Postup krátkého uvolnění je asi tento. Lehneme na záda. Ruce podél těla. Je jedno, co si dáte pod hlavu, nebo pod záda. Dokonce se nemusíte uvolňovat v leže. Můžete se uvolňovat vsedě - tak budete dělat, když vytvoříte své svaté místo a vzhled Anděle.
Zavíráme oči a děláme 3-4 pomalých, hlubokých vdechů a výdechu. Pak pomalu vyjadřujeme přání, nebo otázku a pokračujeme dýchat a postupně zpomalujeme dech.
Nějakou dobu sledujeme dýchání, pak ho "pouštíme" a "zapomínáme". Uvolňujeme tělo. Teď si představíme jasně-modré nebo a udržujeme obraz asi kolem minuty. V této době budete schopni přijmout myšlenkami, nebo obrazy odpověď Anděle. Často na pozadí modrého nebe se hned objevují obrazy, obzvláště když odpověď Anděle má mít formu vize.
Vycházet z podobného stavu byste měli pomalu. Nejprve udělejte hluboký vdech a výdech. Pak se popotáhněte, pomalu otevřete očí, otočte se na bok. Musíte chvíli poležet před tím, než vstávat. Toto cvičení je velice užitečné pro vaše fyzické tělo. Po návratu domu po vyčerpávajícím dne najděte minutu, abyste se uvolnili. Místo klidného nebe, které používáme pro kontakt Anděle, můžete představit nějaké živé obrazy, například klidný potok, nebo letícího ptáčka, foukání větra, ap. Dostanete příjemný pocit, nabijete se kladnou energii a večer se vám nebude zdát tak těžký.

Kontakt

Když párkrát uslyšíte odpověď Anděle, můžete postupovat dále. Už nebudete potřebovat žádné speciální cviky, abyste se začali komunikovat. Bude stačit udělat pár cyklu dýchání a uvolnit se aby z modrého světla přejít hned na místo setkání s Andělem.

Komentář Anděle

Když jste byli dostatečně důsledné, abyste uslyšeli mě několikrát, pak jakákoli potřeba v dlouhé přípravě odpadá. Rozdíl ze začátku a pravým kontaktem s Nebeským světem je asi jako mezi poštou a telefonem. Na prvním stupně musíte odesílat svůj "dopis"-přání a pak v hlubokém uvolnění čekáte na odpověď. Ale když jsou několik takových dopisů odesláno, pak se to začíná podobat dialogu přes telefon. Nic nečekáte, ale hned dostáváte odpověď. Když první "dopisy"-přáni museli být hodně nabité pranou, abych já je uviděl, pak v pravém dialogu je to zbytečné. Vám stačí mě zavolat a já hned přijdu v připravené vámi tělo. Ale v jakémkoli případě nezapomínejte ke mně přicházet po "vykoupání" v modrém světle. To očistí energii vašeho těla a udělá kontakt možným.

Vytvoření místa setkaní

Když dostanete první zkušenosti se setkáním s Andělem, musíte v astrálním světě vytvořit místo Setkání (neboli posvátné místo, pokud chcete). Toto vytvořené vaší myšlenkou místo, kam se můžete myšlenkou přenést, bude místem vašeho setkávání s Andělem. Dobře vytvořené místo dovolí vám zapomenout na takové věci jako uvolnění, přesná formulace přání a jejích zapisování. Stačí jen krátkodobé uvolnění, abyste se tu objevili, blízko Anděle a mluvili s ním. Vaše místo musí být takové, aby umožňovalo kladný a uvolněný dialog. A důležité je, abyste se cítili v bezpečí.

Komentář Anděle

Vaše obavy, strachy, chaotické myšlenky jsou schopné přitahovat nechtěné bytosti, které nemusí být dobrými. To vám neublíží, pokud jste pod mou ochranou. Ale jasnost a krása setkání se ztrácí od negativných vlivu zvenčí. Proto se postarejte o vytvoření bezpečného koutku v astrálním světe. Toto místo bude místem našeho setkání a komunikace nebude trápená nepříjemnými myšlenkami.
Zaujměte příjemnou polohu. Zavřete oči a uvolněte se. Teď si zkuste rozhodnout, kde by se vám líbilo potkávat, vevnitř, nebo venku? Obrazy přírody vyhovují více pro duchovní setkání, ale ne každý z nás se tam cítí dobře.
Představte sebe v nějakém klidném bezlidném místě v přírodě. Může to být jakékoli místo, kdy byste se cítili dobře. Může to být louka, hory, les, jezero. Přislechněte se k sobě. Musíte se cítit dobře a v bezpečí. Pak začněte prozkoumávat teritorium. Dávejte pozor na detaily, zvuky, vůně a podobně.
Teď začněte se zařízením teritoria, abyste ho udělali maximálně bezpečným, téměř domácím. Možná budete chtít vybudovat barák, nebo chatrč. Možná stačí namalovat kruh o zlaté barvě, který vás bude ohranit. Vytvářejte a zařizujte věci tak, jako byste dělali přestavění v bytě.
Když máte místo vevnitř, pak dejte dobrý pozor na obraz baráku, který chcete "budovat". Ten by nemel být obrovským, mít děsivou podobu, ap. Mě se zdá, že drahé paláce z čistého zlata nepřilákají Anděle. Je to spíše odrážení vaší dychtivosti. Popřemýšlejte o tom, abyste neutráceli čas.
Konečně místo je vytvořené. Od této doby je to váš soukromý koutek. Sem můžete přijít kdykoli. Stačí jen zavřít oči a chtít se tu ocitnout. Toto je místo se zvláštní energii a můžete ho navštěvovat, když chcete vidět Anděle anebo jenom odpočinout po vyčerpávajícím dnu. Musím říkat, že se sem dostanete duse po smrti, aby mohla odpočinout před novou cestou? Právě proto vám radím, abyste toto místo tvořili co nejlépe.
Může se stát, že místo se bude čas od času měnit, aniž jste něco udělali. Jsou to opravy, které provádí Anděl. Nebo naopak to změníte vy. Ve vašem svatém místě můžete dělat vše, co budete chtít, protože je to VAšE. Ale pamatujte, musí tam zůstat zvláštní vlastnosti. Musí to zůstat místem klidu a absolutní bezpečnosti.

Obraz Anděla

Nebeské bytosti nemají žádnou trvalou podobu. Ale my, pozemské lidé, při kontaktu s jinou bytosti potřebujeme jí poznávat. První dobu můžete poznávat přítomnost Anděle po zvláštnímu pocitu nebo podle hlasu. Ale jakmile budete chtít dialogy, budete muset vytvořit Andělu jeho vzhled. Čím lépe je ten vzhled vytvořen, tím silnější bude kontakt.

Komentář Anděle

Abych byl schopen s vámi komunikovat, musím se pořad objevovat v podobě, která je schopna komunikace s vámi. Je to poměrně dlouhý proces a já to dělám jenom zezačátku, abych vám dal impuls k dalšímu vývoji. Když vy sami vytvoříte tento obraz, pak on existuje ve vaší duše pořád. Mě pak stačí zaujmout vámi vytvořené astrální tělo, místo toho, abych ho pořád vytvářel znovu. Je to mnohem rychlejší jak pro vás tak i pro mě.
Zavřete oči a hluboce se uvolněte. Jděte na místo setkání. a nějakou dobu tam zůstaňte, uvolněte se a připravte se. Teď si představte že odněkud zdaleka se k vám blíží bytost, která vytváří čisté jasné světlo.
S přibližováním začněte rozlišovat, zdali je to muž, nebo žena, jak vypadá, kolík je mu let, jaké má oblečení. Čím je blíž, tím více detailu na něm poznáváte.
Pozdravte přišedšího a zeptejte jak ho mate jmenovat. Nechť to bude jakékoli jméno, které si vymyslíte. Své pravé jméno Andělé nikdy neříkají. Zjistěte kdo to je, Anděl, nebo pomocník(pozn. asi myšleno jako Průvodčí).
Teď proveďte Anděle po vašemu svatému místu. Bude vám ukazovat různé detaily, kterých jste si dříve nevšimli. Budete oba rádi jeden druhému. Zeptejte se, zdali on nechce vám něco říci nebo dát nějakou radu. Když chcete, můžete pokládat otázky. Možná dostanete hned odpověď. V jiném případě nezoufejte. Odpověď určitě přejde v té či oné podobě. Když už jste se parádovali dost a cítíte, že pro začátek to stačí, tak poděkujte Andělovi a poproste ho, aby k vám znovu přišel, když ho zavoláte.
Otevřete oči a vraťte se do normálního světa.
Při potkání Anděle různé lidé cítí různé věci. Je těžké říci něco společného. Je dobré, když setkání přináší vám potěšení. Ale občas cítíte páleni, pocit nebezpečí, ap. To znamená, že jste nedostatečně čistý v pocitech a myšlenkách na setkávání se s Nebeskými bytostmi. Na jinou stranu, každé takové setkání vás dělá lepším a časem začněte mít příjemný pocit.
Nemějte strach, že Anděle nevidíte vždy dobře. Někdy se objevuje v podobě světla, nebo v rozmazlené podobě, poloprůhledné postavy. Důležité je cítit ho, cítit tu lásku a energii.
Anděl může čas od času měnit svou podobu, nebo jméno ale může zůstávat stejným poměrně dlouhou dobu. Ve stejnou dobu můžete mít několik Andělů a Pomocníků. Anděl na vás čeká vždy, kdy potřebujete pomoc, radu, vědomí, lásku a přátelství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama